Rosa Casa Dalia Villa
Az 1 hálószobás Rosa Casa Dalia Villa Gramado akár 4 vendég befogadására alkalmas, kiemelt elhelyezkedést nyújt, emellett csaknem egy 10 perces sétára található az olyan vallási helyektől, mint a Sao Pedro-templom.
A Fesztiválpalota rövid útra, míg a Joaquina Rita Bier-tó körülbelül 1 km-re van az 1 fürdőszobás villától. A Gramado városi nyaraló körülbelül egy 15 perces autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Snowland Gramado élménypark.
A Rosa Casa Dalia Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. Az európai specialitásokat kínáló O Irlandês egy 8 perces sétára van. Továbbá a Rodoviaria Gramado buszpályaudvar 800 méterre található.
- Helyi látnivalók
- Gramadói bánya4001 km
- Fekete tó park1,7 km
- A Mina3812 km
- Szent Péter-templom450 m
- Parque Tomasini e Restaurante Carazal3918 km
- Museu de Pedras Preciosas e Minerais4022 km
- Tomasini gokartpálya4133 km
- Festivals Palace500 m
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel66 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Rosa Casa Dalia Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Rosa Casa Dalia Villa között 70 km távolság van. - ❓
A Rosa Casa Dalia Villa konyhával berendezett?
A Rosa Casa Dalia Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Rosa Casa Dalia Villa fogad háziállatokat?
A Rosa Casa Dalia Villa nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
Gramado nevezetességei közé tartozik az Etnias tér és a Fekete tó park, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Dreamland Viaszmúzeum (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.